Destek / Bilgi: 0(312) 221 11 45

Hizmetlerimiz

PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Temasoft, ERP projesinde, LOGO yazılım’ın erp çözümlerini kullanmaktadır. ERP projeleri, aşağıdaki safhalardan oluşmaktadır.

 Analiz süreci
ERP projesinde analiz süreci, firma ihtiyaçlarını belirmelek, projenin yol haritasını ortaya çıkartmak için gereken en önemli süreçtir. Bu süreçte, hem ERP ürünü ile çözümlenebilecek ihtiyaçlar belirlenir, hem de standart bir çözümü olmayan firmaya özel ihtiyaçlar için gerek duyulan özel yazılımların analizi yapılır.

 Tasarım süreci
Proje analizi aşamasında belirlenen ihtiyaçlara ilişkin çözümlerin ilgili ERP yazılımı ve özel çözümler üzerinde bulacağı karşılıkların belirlendiği ve firmaya yazılı olarak sunulduğu süreçtir. Bu aşamada, yine Temasoft ve firma proje ekiplerinin ortak çalışmaları büyük önem taşımaktadır. 

 Eğitim
Analiz ve tasarım süreçlerinin tamamlanmasını takiben, firma proje ekibi, uygulamaya yönelik detay eğitime alınır. Kurulum öncesinde yapılacak eğitimlere, projede aktif görev alacak anahtar kullanıcıların dışında, karar verme yetkisinde olan yöneticilerin katılması, ortak dilin belirlenmesi açısından gereklidir.

 Kurulum
Eğitim tamamlandıktan sonra, kurulum aşamasına geçilir. Bu aşamada öncelikle, mevcut ERP çözümü üzerinde, firma ihtiyaçlarına yönelik parametreler tanımlanır. İhtiyaç dahilinde, kullanılan mevcut sistemden gerekli aktarımların yapılması, günlük iş akışında gerekli olacak veriler bu süreçte tamamlanır. Ayrıca, analiz sürecinde belirsiz kalan noktalar var ise, bu süreçte onlar da netleştirilir.

 Uygulama
Proje kapsamında ERP ürününün kullanıma alındığı süreçtir. Bu süreçte proje ekipleri yine ortak çalışarak günlük iş akışının sistem üzerindeki testlerini ve düzenlemeleri tamamlarlar.
Konutkent mahallesi 3035.cadde No: 74  B Blok
Daire No :26 SUIT TOWER Yaşamkent / Ankara 
(Eskişehir Yolu, Yaşamkent kavşağı)
Tel: 0 312 221 11 45  Fax: 0 312 221 11 46