Destek / Bilgi: 0(312) 221 11 45

Kurumsal


Günümüzde, dünya üzerinde en hızlı gelişim teknoloji alanında olmaktadır. Teknoloji şirketlerinin içerisinde bilişim firmaları, bu ilerlemeye ayak uydurmak zorunda kalmış ve sürekli gelişim içinde olmayı ilke haline getirmişlerdir. Bilişim sektörü, hızla büyümekte ve bu büyüme sonucunda rekabet son derece yüksek seviyelere çıkmaktadır. 

Logo Yazılım, 1984 yılından beri, şirketlere sunduğu çözümlerle, Türkiye’de her dönemde rakiplerini gerilerde bırakmayı başarmış ve Türk Yazılım sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur.

Temasoft, Logo Yazılım çatısı altında uzun yıllar çalışmıştır. Bunun neticesinde, geniş tecrübeye sahip, gelişime, eğitime önem veren bir ekipten oluşmaktadır. Hepsi kendi alanında sertifika sahibi olan bu deneyimli ekip, Logo Yazılım’ın en yeni çözümü olan J-PLATFORM ürünü ile, sektörde haklı bir isme sahiptir.

Temasoft, Logo Yazılım çözüm ortağı olarak, kendi tecrübe ve bilgi birikimini, Logo yazılım ürünleri ile birleştirip, farklı sektörlerdeki şirketlere anahtar teslimi çözümler üretmektedir.


    Konutkent mahallesi 3035.cadde No: 74  B Blok
Daire No :26 SUIT TOWER Yaşamkent / Ankara 
(Eskişehir Yolu, Yaşamkent kavşağı)
Tel: 0 312 221 11 45  Fax: 0 312 221 11 46